Tarnów – Marsz w Obronie Dziedzictwa Św. Jana Pawła II

Jesteśmy mu to winni!

2 kwietnia 2023 roku mija 18 lat od śmierci Jana Pawła II – człowieka, który przez swoje życie i pontyfikat wskazywał ludziom drogę do Boga, człowieka, który przez niemal trzy dekady był dla Nas liderem duchowym, w tym liderem walki o wolną Polskę.

W związku z tą rocznicą Stowarzyszenie Tarnów Pierwsze Niepodległe zaprasza na marsz w obronie Jego dziedzictwa, które w ostatnim czasie stanowi przedmiot krytyki, hejtu, licznych zarzutów, opartych często na niewiarygodnych przesłankach.

Chcąc stanąć w obronie dziedzictwa Świętego Jana Pawła II zapraszamy na Marsz, który odbędzie się 2 kwietnia tj. niedziela o godz. 13:00, wyruszy on z Placu Sobieskiego w Tarnowie, by następnie przejść ulicami miasta, aż do Pomnika Świętego przy tarnowskiej Katedrze.

Wydarzenie jest oddolną inicjatywą społeczną, głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Tarnów Pierwsze Niepodległe, jednakże do organizacji marszu włączyło się wielu lokalnych społeczników. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wyznawanych wartości, poglądów politycznych – wszystkich, którym bliskie jest dziedzictwo Świętego Jana Pawła II.

Pod poniższym linkiem znajduje się wydarzenie, na którym będą pojawiały się oficjalne komunikaty i informacje:

Tarnowski Marsz w Obronie Dziedzictwa Św. Jana Pawła II

Zapraszamy!

 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Tarnowski Marsz Niepodległości 2023

Odzyskanie niepodległości będziemy świętować nie tylko 11 listopada w Warszawie – 30 października jest dniem, w którym w Tarnowie obchodzimy święto niepodległości. Dlaczego już wtedy?

Tarnowski Wyjazd na Marsz Niepodległości

11 listopada z Ronda Dmowskiego w Warszawie, wyruszy Marsz Niepodległości – największy patriotyczny pochód w Europie! Rozumiemy, że nie każdy ma możliwość samodzielnego przedostania się